Apartament w kamienicy w Malmö

Wnętrza Brak komentarzy do Apartament w kamienicy w Malmö 146

Dziś prezentuję niezwykle oryginalny apartament w kamienicy w Malmo. To niewiątpliwie inspiracja dla tych z Was, którzy urządzają wysokie i przestronne mieszkanie w kamienicy.

Na sporych przestrzeniach możemy zobaczyć wyważony miks pomiędzy stylem skandynawskim i stylem klasycznym. We wnętrzach dominuje biel i szlachetne brązy. Punkt wyjścia całej aranżacji stanowią niebywale delikatne rzeźbienia na sufitach i pięknie wykończone podłogi.

Detale które zwracają uwagę to na przykład szafka nocna w sypialni zbudowana z pudełek po butach, unikatowy piec kaflowy w salonie, ozdoba z powieszonej swobodnie na ścianie sukienki ze zwiewnej tkaniny, ozdobne stosy książek ustawione przy ścianie, recykligowy stół otoczony bukietem różnorodnych krzeseł w salonie i bardzo klasyczny stół w kuchni. A to wszystko oświetlone dobrze i odważnie dobranymi lampami z Ikei.

Absolutnie obłędna jest „szafa” a dokładniej wieszaki okalające miejsce do pracy na których luźno i swobodnie wiszą ubrania, zmieniając się także w element ozdobny. Nie mówiąc już o półkach na buty, które można mierzyć do woli, siedząc na pięknym fotelu.

Za całą kompozycję odpowiada stylistka: Emma Persson Lagerberg, zdjęcia wykonał: Petra Bindel
Źródło: Elle Decoration

Autor

Aga

Zostaw komentarz

Powrót na górę

O CZYM PISZĘ

Tematem przewodnim są piękne wnętrza, dodatki dekoracyjne, tkanina, a także inne tematy powiązane z hasłem "projektowanie wnętrz".

NEWSLETTER

Newsletter BlueDoor
Nowości z obszaru life style’u, projektowania wnętrz i designu, wprost na Twoją skrzynkę e-mail.

FACEBOOK