Destroy we wnętrzach

Inspiracje 3 komentarze do Destroy we wnętrzach 173

Kręci mnie destroy. Z jednej strony poniższe aranżacje mogą być tylko stworzonymi kompozycjami na potrzeby zdjęć. Z drugiej z kolei strony sama w domu mam w niektórych miejscach taki motyw i teoretycznie powinnam poddać go gruntownemu remontowi ale z jakiegoś powodu nie mogę. Nie chcę się z nim rozstać. Ma w sobie coś pociągającego, coś jakby z niedokończonego obrazu. Taką nie oczywistość. Przyciąga oko niczym sztuka. Idzie dużo dalej niż ściana z surowej cegły. Na takich zniszczonych płaszczyznach, kolory, formy, zadrapania wibrują na wszystkie strony, grają ze światłem, budzą skrajne odczucia, nie są obojętne. Sprawdzają się w jasnych i ciemnych aranżacjach wnętrz. Nie żeby całe mieszkanie w ten sposób, ale fragmenty, detale – co myślicie?

Autor

Aga

3 komentarze

 1. Aga 8 kwietnia 2015 o 07:23

  Hej:) Zaraz jak sfotografuję – to pokażę:)

 2. MIU design blog 3 kwietnia 2015 o 17:26

  Bardzo fajnie to wygląda 🙂 I chyba stanę się zwolenniczką tego rozwiązania.
  Podoba się bardzo.
  Pozdrawiam serdecznie!

 3. Kasia z Piątego Pokoju 2 kwietnia 2015 o 18:57

  Hmmm
  Jestem bardzo otwarta na różne niesztampowe rozwiązania. Nawet jesli wiem, że nie sprawdziłyby się w mojej przestrzeni, to chętnie podziwiam je na zdjęciach.

  Natomiast destroy… Kurcze, nawet samo przebrnięcie przez fotografie było dla mnie trudne. Mam wyłącznie nieprzyjemne skojarzenia, brrr.

  Ale jestem bardzo ciekawa, co miałaś myśli pisząc o elementach destroy w Twoim wnętrzu. Domyślam się, że chodzi tylko o jakieś detale – chętnie bym je zobaczyła 🙂

Zostaw komentarz

Powrót na górę

O CZYM PISZĘ

Tematem przewodnim są piękne wnętrza, dodatki dekoracyjne, tkanina, a także inne tematy powiązane z hasłem "projektowanie wnętrz".

NEWSLETTER

Newsletter BlueDoor
Nowości z obszaru life style’u, projektowania wnętrz i designu, wprost na Twoją skrzynkę e-mail.

FACEBOOK