Eleganckie poduszki dekoracyjne

Dodatki Brak komentarzy do Eleganckie poduszki dekoracyjne 368

Tworząc kompozycje poduszkowe, większość z nas gustuje w prostych skandynawskich wzorach. Na naszych sofach królują więc często krzyżyki, zygzaki chevron, kropeczki, trójkąty. Najczęściej zestawienia czarno – białe z kapką żółtego czy turkusu. Dobrze prezetnują się w naszych wnętrzach. I dobrze. Jednak aby wzór mógł pokazać cały swój czar, potrzebuje doskonałego tła. Tutaj z pomocą przychodzą gładkie poduszki dekoracyjne w różnych formatach. Większe, kwadratowe lub prostokątne i ustawione za mniejszymi wzorzystymi maluchami, zbudują dla nich dobrą bazę.

Takie rozwiązania sprawdzają się dobrze we wnętrzach w których za główną rolę wzoru odpowiadają właśnie poduszki dekoracyjne a co jeśli w prezencie dostaniemy piękny obraz lub dywan na których będzie się „działo” tyle że nasze poduszki zaczną przytłaczać to piękno? Zrobi się wszystkiego za dużo, za ciasno – obraz nie będzie miał oddechu tylko konkurencję. Wtedy warto przechylić szalę wzorzystości w kierunku głównego gracza i postawić na gładkie poduszki, które dopełnią wzór obrazu czy dywanu – kolorem.

Może się zdarzyć też tak że znużymy się nieco skandynawską prostotą i zaczniemy szukać prostoty ale bardziej wyrafinowanej i eleganckiej. Zatęskni nam się na pięknym, przestronnym, nowoczesnym wnętrzem w którym minimalizm będzie grał główną rolę. Minimalizm bywa twardy i kanciasty – możemy go ocieplić gładkimi poduszkami dekoracyjnymi właśnie w subtelnych, doskonale zgranych kolorach.

Polecam Wam nową kolekcję ekskluzywnych poduszek Gentle marki Dekano, która daje Wam do dyspozycji paletę aż 40 wyjątkowych odcieni. Poduszki te wykonane są z bardzo wytrzymałej i plamoodpornej tkaniny welurowej, pokrytej drobniutkimi włoskami, które w zależności od kierunku zaczesania grają ze światłem i dają subtelny połysk. Sprawdźcie same:) Link do całej kolekcji eleganckich poduszek.

Autor

Aga

Zostaw komentarz

Powrót na górę

O CZYM PISZĘ

Tematem przewodnim są piękne wnętrza, dodatki dekoracyjne, tkanina, a także inne tematy powiązane z hasłem "projektowanie wnętrz".

NEWSLETTER

Newsletter BlueDoor
Nowości z obszaru life style’u, projektowania wnętrz i designu, wprost na Twoją skrzynkę e-mail.

FACEBOOK