Jak urządzić małe mieszkanie – kawalerka 36m2

Wnętrza 1 komentarz do Jak urządzić małe mieszkanie – kawalerka 36m2 1299

Jeśli zadajecie sobie pytanie „Jak urządzić małe mieszkanie?”. Zobaczcie tą kawalerkę. Na zaledwie 36m2 zaaranżowano tutaj praktycznie wszystkie najważniejsze obszary życia. Jest kąt sypialniany, wyznaczony czarną ścianą i minimalistycznie a jednocześnie przytulnie zasłanym łóżkiem. Jest część dzienna, tuż za słupem podtrzymującym stron, odseparowana skórzanym dywanem, wokoło którego znalazło się miejsce na stolik kawowy, fotel i wygodną sofę. Jest miejsce pracy i a jednocześnie stół do jedzenia. Bliskość, zgrabnie wkomponowanego aneksu kuchennego, definiuje stół jako jadalnię a designerska lampa i klimatyczne grafiki, czynią go miejscem pracy i przemyśleń. Biała kuchnia, nie zabiera cennego miejsca. Jest i nieduży korytarz w którym znalazło się miejsce na liczne szafy i schowki, dzięki którym właścicielka mieszkania może sobie powiesić wybrane ubrania na zewnętrznym wieszaku blisko łóżka, nie powodując bałaganu w swoim małym wnętrzu. Całość spaja gra bieli z czernią, zbalansowaną tak że wrażenie jest harmonijne i nie powoduje oczopląsu. W całym mieszkaniu mnóstwo jest ciekawych kadrów, gdzie tylko nie spojrzeć. A widok z licznych okien, szczególnie nocą dodaje tej kawalerce dodatkowy wymiar i przestrzeń, co widać na zdjęciach.

Źródło: Entrancemakleri

Autor

Aga

1 Komentarz

  1. Marta Wieclaw Design 25 stycznia 2016 o 21:06

    Cudne!! W 100% w moim.ukochanym stylu. Po kolei, czarnego koloru w ogole nie.czuc we wnetrzu, odpwiednio proporcjonalnie zaaranzowany we wnetrzu.I kompletnie w zaden sposob nie pomniejsza I nie zaciemnia tak malej powierzchni, swietne dodatki, harmonia formy, wnetrze jet eleganckie, odrobine bardziej meskie lub tez dla silnej kobiety super 🙂

Zostaw komentarz

Powrót na górę

O CZYM PISZĘ

Tematem przewodnim są piękne wnętrza, dodatki dekoracyjne, tkanina, a także inne tematy powiązane z hasłem "projektowanie wnętrz".

NEWSLETTER

Newsletter BlueDoor
Nowości z obszaru life style’u, projektowania wnętrz i designu, wprost na Twoją skrzynkę e-mail.

FACEBOOK