Pokój dla chłopca

Inspiracje Brak komentarzy do Pokój dla chłopca 1701

Dobrze jak w pokoju nastolatka dominuje pasja jaka zaprząta jego myśli. Czy to będzie muzyka, piłka nożna, wspinaczka czy cokolwiek innego, staje się leitmotiv’em całego wnętrza. Wtedy jego pokój ma wyrazisty charakter, oddaje cechy mieszkańca. Druga istotna sprawa to duża ilość schowków do skrywania sporej ilości skarbów i ułatwiająca utrzymanie porządku. Kolejna to subtelna granica jaka dzieli pokój dla dziecka a pokój dla chłopca, który powoli nie czuje się już dzieckiem, staje się młodym mężczyzną, uciekając od zbyt infantylnych elementów, które mogą burzyć wizerunek jego samego przed innymi. Takie aranżacje wnętrz, inspirują się już męskimi wnętrzami, jednocześnie zachowując artykuły dekoracyjne oddające dynamizm, młodość, zabawę. Poniżej przedstawiam kilka zupełnie różnych przykładów aranżacji pokoju dla chłopca, dobrze obrazujących powyższe założenia.

Pierwsza propozycja to ciemny pokój miłośnika muzyki, pełen swobody i męski. Źródło: Domino.com

Drugi przykład przedstawia wnętrze pokoju dla chłopca, który lubi się wspinać. Źródło: Pebble Design

Kolejne wnętrze należy do chłopca o zamiłowaniach muzycznych. Wnętrze cechuje bardzo nowoczesy szlif mebli, kontrastowe kolory i wyraziste dodatki. Źródło: Pebble Design

Autor

Aga

Zostaw komentarz

Powrót na górę

O CZYM PISZĘ

Tematem przewodnim są piękne wnętrza, dodatki dekoracyjne, tkanina, a także inne tematy powiązane z hasłem "projektowanie wnętrz".

NEWSLETTER

Newsletter BlueDoor
Nowości z obszaru life style’u, projektowania wnętrz i designu, wprost na Twoją skrzynkę e-mail.

FACEBOOK