Szlachetny kolor szmaragdu

Dodatki Brak komentarzy do Szlachetny kolor szmaragdu 500

Kolor szmaragdu, pełen szlachetności i tajemnicy. Doprawiony odrobiną niebeskich tonów jest chłodnym odcieniem zieleni. Prezentuje się wyjątkowo na tkaninach z lekkim połyskiem. Doda elegancji każdej kreacji zarówno na nas jak i w aranżacjach wnętrz. Dominuje w jesiennych kompozycjach ale jeśli mamy odwagę i fantazję to będziemy mogli go wykorzystać także wiosną czy latem.

Komponujemy go z kolorem wina oraz z czarnym, fioletowym. We wnętrzach świetnie uzupełnia białe aranżacje, dodając im kontrastu, charakteru.

Zamiłowanie do koloru szmaragdowego cechuje osoby z natury życzliwe, ludzkie, wrażliwe na cierpienie innych chętne do pomagania im. Miłośnicy głębokich odcieni zieleni mimo wrażliwości kierują się logiką, są spostrzegawcze i trzeźwo oceniające sytuacje, zgłębiają naturę życia. Ważne są dla nich kwestie zdrowia, szukają harmonii w życiu dla siebie i dla innych.

Autor

Aga

Zostaw komentarz

Powrót na górę

O CZYM PISZĘ

Tematem przewodnim są piękne wnętrza, dodatki dekoracyjne, tkanina, a także inne tematy powiązane z hasłem "projektowanie wnętrz".

NEWSLETTER

Newsletter BlueDoor
Nowości z obszaru life style’u, projektowania wnętrz i designu, wprost na Twoją skrzynkę e-mail.

FACEBOOK