Wnętrza vintage

Wnętrza 1 komentarz do Wnętrza vintage 335

„Dobre bo Polskie”:) Pełen szacunek dla projektu domu pod Berlinem, autorstwa znanego projektanta Jacka Kolasińskiego ze studia Loft, nawiązującego do stylu vintage. Minimalizm form i kolorów, precyzja w doborze detali. Własnoręczne wykonanie części mebli od zera lub ich renowacja przez projektanta oraz przez Marcina Wyszeckiego. I robiąca wrażenie kolekcja ceramiki z lat 50’tych i 60’tych. Przestrzeń, światło zdyscyplinowane czarnymi, gładkimi zasłonami. Czarne punkty lamp i figur z ceramiki, kreślące w projekcie doskonałe kreski. Ciepło drewna na podłodze zestawione z kolorem skórzanej sofy w salonie. Oświetlenie, które robi wrażenie. Łazienka niczym salon, idealna do wypoczynku. Nie ma tu miejsca na nieład, wszystko jest w sam raz. Taki dom daje dużo przestrzeni do myślenia i wyciszenia. Jestem pod wrażeniem.

Źródło: Loft.szczecin.pl; zdjęcia wykonane przez Karolinę Bąk: karolinabak.com

Autor

Aga

1 Komentarz

  1. Igusia 23 września 2015 o 12:02

    Świetne skórzane sofy! Podobne widziałam na EsteliaStyle w dobrej cenie. Do wnętrz typu vintage doskonale pasują właśnie minimalistyczne i klasyczne meble. Polacy mają swój styl!

Zostaw komentarz

Powrót na górę

O CZYM PISZĘ

Tematem przewodnim są piękne wnętrza, dodatki dekoracyjne, tkanina, a także inne tematy powiązane z hasłem "projektowanie wnętrz".

NEWSLETTER

Newsletter BlueDoor
Nowości z obszaru life style’u, projektowania wnętrz i designu, wprost na Twoją skrzynkę e-mail.

FACEBOOK